ביקור הנהלת קרן רש"י מצרפת בעמותת יחדיו
 

 


עדכונים חמים בגלריית יחדיו  ובקתדרת יחדיו - היכנסו !!!


Facebook: https://www.facebook.com/Yachdav

Youtube: https://www.youtube.com/Yachdav

Wikipedia: https://he.wikipedia.org/Yachdav 

עמותת יחדיו אירחה ביום חמישי שעבר את משפחת לוואן , מקימי קרן רש״י - Rashi Foundation והוועד המנהל של הקרן לאירוע הוקרה חגיגי לרגל העברת תפקיד הנשיאות מד״ר הוברט לוואן לבנו פרנסואה שימשיך להוביל ולקדם עשייה חברתית המקדמת חינוך ורווחה.

אירוע ההוקרה התקיים בכפר הנוער ״העוגן הקהילתי״ עליו אמונה עמותת יחדיו. במהלכו הופיעו מטופלי העמותה בפני המשלחת וריגשו את האורחים, מנערות הבית החם בלקיה שרקדו דבקה, דרך חניך בפנימיית בית מזור שסיפר את סיפורו האישי ולא הותיר אף עין יבשה ועד ללהקת "רוקדים יחדיו" – להקת ריקודים של בוגרים עם צרכים מיוחדים שגרמו לכולם התרגשות גדולה.

מנכ״ל עמותת יחדיו, אל״מ (מיל.) יאיר באר הביע את הערכתו לשותפות ארוכת השנים של הקרן עם יחדיו והוקיר תודה למקים הקרן גוסטאב לוואן ז"ל והוברט לוואן, הנשיא, על פועלם ועשייתם למען אזרחי ומדינת ישראל. יאיר הציג את פעילות העמותה, המפעילה כ-80 תכניות ברשויות רבות ושיתף את המשפחה במגמות והאתגרים בפניהם ניצבת העמותה. כמו כן הציג את היכולות המקצועיות הגבוהות של העמותה, שהובילו להקמת ״קתדרת יחדיו״ - פלטפורמה מקצועית להנחלת הידע המקצועי של העמותה בפני ציבור המטפלים והציבור הרחב - מקצועיות שבזכותה זכתה יחדיו בשנה האחרונה בארבעה פרסים ארציים.

יו"ר עמותת יחדיו, ד"ר אסתר לוצאטו, הודתה למשפחת לוואן על פועלה בנגב ועל שיתוף הפעולה ההדוק עם עמותת יחדיו – המאפשר לה לטפל ב-10,000 מטופלים וציינה "בזכותכם העמותה הזו מחוללת מהפכה חברתית, משנה את פני השירותים החברתיים בדרום ומעניקה שירות נפלא לאלפי תושבי האזור".

משפחת לוואן, הועד המנהל מלווה ביו"ר הקרן, רא"ל (מיל.) גבי אשכנזי ומנכ"לית הקרן מיכל כהן ביקרו בכפר לטיפול בהתמכרויות ״רוח מדבר" וחנכו את המבנים החדשים שנוספו בכפר לרווחת המטופלים, תרומה משותפת של עמותת יחדיו וקרן רש"י.