כנס נערות משנות עולם - עמותת יחדיו בתים חמים ואונ' בן גוריון המחלקה לעב' סוציאלית
 

 


עדכונים חמים בגלריית יחדיו  ובקתדרת יחדיו - היכנסו !!!


Facebook: https://www.facebook.com/Yachdav

Youtube: https://www.youtube.com/Yachdav

Wikipedia: https://he.wikipedia.org/Yachdav 

כנס נערות משנות עולם - עמותת יחדיו בתים חמים ואונ' בן גוריון המחלקה לעב' סוציאלית בהובלתן של מנהלת הבתים החמים-עדי לברון עטיה ודוקטורנטית במחלקה לעו"ס באוניברסיטת בן גוריון-נור שמעי.

הנערות מכלל הבתים החמים, שהיו שותפות להפקת תוכן האירוע, הציגו את התכנים מעבודתן השנתית העוסקים ב'מה היו משנות בעולם' ביחס לנערות. הן צילמו וביימו סרטים על הטרדה מינית במקום עבודה, פוליגמיה בחברה הבדואית, התעללות בבעלי חיים, אלימות מינית כלפי נערות, שיימינג ברשת, עודף משקל ועוד.

"הכנס הינו אירוע שיא של תכנית "נערות משנות עולם" הפועלת לאורך השנה במסגרות הבתים החמים של העמותה", ציין אל"מ (מיל.) יאיר באר, מנכ"ל עמותת יחדיו. "מטרתו להעניק מקום ומשמעות לפועלן של נערות בישראל ובעולם לאורך ההיסטוריה ששינו את העולם תוך חיבור בין סוגיות אישיות לסוגיות חברתיות.

את הנערות מלווה באופן צמוד במהלך השנה יו"ר עמותת יחדיו והבעלים של חברת הפטנטים העולמית "לוצאטו את לוצאטו". ד"ר לוצאטו ציינה כי "עמותת יחדיו נמצאת כאן כדי להגשים לכן את החלום. אנו ניתן לכן את הכלים והמיומנויות, את התמיכה המלאה וכר פורה כדי שתוכלו להצליח בחיים. הכוח בידיים שלכן ואני מאמינה בכן שתצליחו לשנות את העולם".

הפרופ' רבקה כרמי, נשיאת האוניברסיטה פנתה לנערות הרבות שהיו בקהל ואמרה "נמצאות פה היום נערות רבות שישנו את העולם. הפוטנציאל והיכולת קיימים אצלכן, אם תחברו לזה את הרצון, את החלומות שלכן וגם עבודה קשה, תשנו את העולם".

לאחר הופעות הפתיחה, הברכות וההרצאות התקיימו סדנאות לנערות שהונחו על ידי נערות ונשים שעשו שינוי משמעותי בעולם.

הכנס אף מהווה מחווה לפרופ' צביה ולדן, מייסדת היחידה ללימודי נוער באוניברסיטת בן גוריון.

500 נערות מרחבי הנגב הגיעו והשתתפו בכנס!

לכתבה  - https://goo.gl/JGrv4r