יום המעשים הטובים - בית חם נתיבות
 

 


עדכונים חמים בגלריית יחדיו  ובקתדרת יחדיו - היכנסו !!!


Facebook: https://www.facebook.com/Yachdav

Youtube: https://www.youtube.com/Yachdav

Wikipedia: https://he.wikipedia.org/Yachdav 
לכבוד יום המעשים הטובים נערות הבית החם של יחדיו בנתיבות,יצאו בשמחה והתלהבות למבצע חלוקת משלוחי מנות לחיילים. המבצע החל בהתרמה של מוצרים מתושבי נתיבות. בכניסה לסופר הן עמדו מלאות מוטיבציה עם עגלה ועודדו את העוברים ושבים לתרום מוצרי מזון שהם רוכשים. הענות התושבים חיממה לבבות, והן חזרו לבית החם עמוסות בכל טוב לחיילים שלנו.
הנערות עטפו, ארזו, ציירו, הכינו ברכות חג שמח והרעיפו שפע של מילות תודה והערכה. שיאו של המבצע היה נסיעה לבסיס בדרום שם הן חילקו את החבילות לחיילי גבעתי. הבסיס כולו התרגש מהיוזמה והנערות חזרו מלאות גאווה על העשייה להן היו שותפות מלאות בכל שלב.
גם אנחנו מתרגשים וגאים בכם על המבצע המקסים! ותודה לכל התושבים שנרתמו ותרמו ותודה מעל הלב לכל החיילים ששומרים עלינו!!!

נערות הבית החם בנתיבות בחרו לתרום ביום המעשים הטובם השנה במועדונית לילדים בנתיבות. הצוות והנערות אירגנו פעילות פורימית לילדי המועדונית. הן תיכננו וקיימו שתי קבוצות פעילות. האחת סדנת שוקולד והשניה בינגו פורימי. הנערות הגיעו למועדונית והתקבלו על ידי הילדים בשמחה והתלהבות. הנערות הציגו את עצמן, השמיעו מוזיקה ואז הפעילות החלה. ריגש להביט בהן מעבירות את הפעילות ואת שיתוף הפעולה של הילדים. האוירה היתה מהנה וצוות המעודונית הנרגש ברך, הודה והזמין עוד שיתופי פעולה כאלה. כמה מבורך וכמה מקסים.